Masz 16-26 lat? Uczysz się w liceum, technikum lub studiujesz w Szczecinie? Chcesz przeżyć morską przygodę na pokładzie prawdziwego żaglowca?

Weź udział w konkursie Szczecińskiej Szkoły pod Żaglami i wygraj 8 dniowy rejs po morzu Bałtyckim na żaglowcu Kapitan Głowacki w terminie 18.05 - 25.05. Rozpoczynamy i kończymy w Trzebieży.

Nie musisz mieć doświadczenia żeglarskiego ani stopni żeglarskich, wystarczy, że jesteś osobą żądną nowych przygód i przeżyć.Co należy zrobić aby wziąć udział w konkursie?

Do dnia 05.05.2013:

  • Poszukaj odpowiedzi na pytanie: Wymień jak najwięcej Polaków którzy samotnie opłyneli Świat dookoła.
  • Wypełnij formularz konkursowy, w którym podasz odpowiedź na pytanie konkursowe i podstawowe informacje o sobie.

 


W śród osób które odpowiedzą prawidłowo wyslosujemy ok. 25, które zostaną nagrodzone promesą na rejs.


Konkurs przeznaczony jest dla uczniów szkół średnich oraz studentów mieszkających lub uczących się w Szczecinie. Oczekujemy od uczestników jedynie chęci przeżycia nowych przygód i doświadczeń oraz zaangażowania, nie jest wymagane doświadczenie żeglarskie czy patenty. To my chcemy pokazać wam, na czym polega żeglarstwo, życie na żaglowcu i morze. W czasie rejsu będziecie pełnić funkcję załogi, uczestnicząc w wachtach nawigacyjnych i zajęciach. To nie jest rejs turystyczny, to ma być prawdziwe żeglarstwo.

Załogę rejsu będzie stanowiło 17 osób, które wcześniej otrzymały promesę. Wyniki konkursu zostaną opublikowane na początku maja na tej stronie, a potencjalni uczestnicy powiadomieni o tym fakcie e-mailem.

Przewidywany całkowity koszt rejsu na osobę ok. 1450 zł, w tym uczestnik pokryje jedynie 450 zł, pozostałą część (1000 zł) dopłaci Stowarzyszenie.


Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania rejsu bez podawania przyczyny. Wszelkie ewentualne przedpłaty dokonane przez uczestników za rejs zostaną w takim przypadku niezwłocznie w całości zwrócone.

Polecamy

ttsr2017Szczecin 240px


Przekaż 1 procent podatku


  Portal rejsuj pl

cpr certification online
cpr certification onlinecpr certification onlinecpr certification online

Nasi Partnerzy

centrum zeglarskie            wesailors.com          wassyl360

Początek strony